top of page
Novinky (2017)
31.12. Happy New Year 2018... :)

Užijte si poslední den v roce 2017 a přijměte i od nás přání všeho nejlepšího do celého nového roku 2018 :)

Žijem jen jednou, takže neváhejte, žijte naplno, s rockovou muzikou a na EX... :D ;)

18.12. Šťáhlavice super :)

Parádní bigbítek ve Šťáhlavicích máme za sebou, děkujeme všem za vytvoření skvělé atmosféry a těšíme se na další akce, například již tento pátek, kdy zamíříme do Stříbra... ;)

P.S.: Do galerky byly přidány nějaké fotečky ze soboty... :)

11.12. Blíží se Šťáhlavice :)

Již nadcházející sobotu (16.12.) rozjedeme ve Šťáhlavicích v útulném kulturáčku naši celou, minimálně čtyřhodinovou show s kompletním velkým aparátem, jak podiovým (včetně Pepovo dvoušlapky :D), tak PA a světelným parkem, který s námi přiveze staroplzenecký Boom Sound. Moc se těšíme na pohodový předvánoční rockový večírek plný skvělé zábavy se skvělými lidičkami...:)

P.S.: Pod záložkou media přibylo jedno videjko, je to amatérská nahrávka z minulého týdne v Buena Vistě, po mnoha letech obnovená premiéra metalově ražené hitovky Dlouhá cesta ;). Kvalita nahrávky z mobilu je pochopitelně poněkud nižší, takže jen tak, na ochutnávku... ;)

5.12. Zajímavost v podobě setlistu :)

Na podnět našeho fanouška Karla jsme přidali ikonku (k FB a YT) s odkazem na náš Setlist, což je něco, co má, jak říká Karel, každá slavná kapela... ;) Je to fanouškovský podrobný statistický přehled koncertů (kde byl nějaký fanda, co to do databáze přidal) s písničkama co jsme na nich hráli a další informace o nich. Moc českých kapel něco takového nemá, je to pěkná zajímavost navíc pro fandy :)

 

P.S.: Tak Karle díky... a máš to na starost... :D ;)

4.12. Tak jsme to v pátek odpálili... ;)

V zaplněné plzeňské Buena Vistě jsme zahájili novou éru Sifonu s přízviskem eX a novým bubeníkem Pepou Procházkou, akcička to byla náramně podařená a na pár foteček se již teď můžete podívat do naší galerie...;) Již teď se těšíme na další, tentokrát již ucelený čtyřhodinový program ve Šťáhlavicích, v sobotu 16.12., s novým zvukem i světelnou show...;)

26.11. Již tento pátek v Plzni ;)

Vážení a rockoví fanoušci tradičního bigbeatu kapely SIFON. Dovolte nám Vás všechny pozvat na akce s naší již letitou sestavou, jen nyní s přízviskem na eX (a novým bicmenem), která vám bude v měsíci prosinci 2017 hrát dne 1.12. v Plzni Buena Vista Clubu, 16.12. ve Šťáhlavicích a 22.12. v KD Beseda Stříbro. Ostatní akce pořádané jinde nejsou s naší účastí a nechceme vás uvádět v omyl. Děkujeme Vám za přízeň a srdečně Vás zveme na zpívání a taneční variace v rytmu skočných tónů kapely SIFON eX.

Takže už jen chvilku a jdeme zase na to... nekompromisně...;)

23.11. Ladění www pokračuje ;)

Dolaďujeme nejen repertoár, ale i nadále tyto stále nové www stránky ;), postupně přidáváme obsah a informace a chystáme se zde také zprovoznit i fórum pro Vás fanoušky ;) ...takže hned jak přijdu na to, jak to naprogramovat, tak se tu objeví :D ;) Již nyní nám lze psát samozřejmě přes kontaktní formulář, či přímo na sifon@sifon-ex.cz.

Za Sifon eX všechny zdraví Petr K. ;)

21.11. Doplněné info o kapele ;)

Doplnili jsme nějaké základní informace o klucích v kapele, časem se třeba objeví více, i možná nějaké klepy z historie těchto chlapíků :D. Také jsou tyto stránky postupně laděny pro korektní zobrazení na mobilních zařízeních ;) ...ale momentálně nejdůležitější info je, že už se opravdu blíží první koncertík s novým bicmenem Pepou... ;)

11.11. Opět vyrazíme na scénu... ;)

Naši novou éru zahajíme již 1.12., a to v plzeňském klubu Buena Vista, kde to rozbalíme společně s punk rockovou Zvlášný školou. No a pak hned 16.12. zavítáme do Šťáhlavic ;). Jako překvapení máme připraveno v repertoáru i pár nových (starých :D) kousků, které jste již velmi dlouho či ještě nikdy neslyšeli... ;)

30.10. Nové www stránky

Pracujeme na nových stránkách, tak alespoň zatím trochu takhle provizorně... chvilku asi potrvá než se design usadí, ale stránky budou živé a budou se vyvíjet. Vše podstatné a určitě nejaktuálnější o kapele Sifon eX zde jistě vždy najdete, no anebo také na FB: https://www.facebook.com/SifonFans/ ... ;)

30.9. Poslední koncert ve stávající sestavě

30. září 2017 kapela Sifon odehrála v Mrákově poslední koncert s bubeníkem Jirkou Vébrem, se kterým se následně zbytek kapely pro vážné neshody různého druhu bohužel musel rozloučit.

Ale není třeba ronit slzy, pro všechny fandy dobré rockové muziky máme jasný vzkaz: Již pilně pár týdnů cvičíme se zkušeným bubeníkem a v prosinci 2017 vyjíždíme opět především na západočeskou rockovou scénu...;) Těšíme se na Vás i s novým bubeníkem Pepou Procházkou... :)

bottom of page