Příspěvků na fóru

Karel
14. 1. 2018
In Fans fórum
Nazdar klucí, díky za muziku v Budějovicích, byla to paráda. Bylo to zas o něco lepší, než minule, Pepa vymyslel nový triky a pěkně to tam sedlo. A v tom Šedivym dnu, jak tam Tonda vyjede několikrát s basou trochu vejš, to je taky dost dobrý, to se mi líbí, když basák využívá stupnice. V tom klubu udělali dobrej zvuk, takže ať se tam další kapely těší.
0
0
53
Karel
10. 12. 2017
In Fans fórum
Tak, napadlo mě, že bych to téma založil i přímo tady, na stránkách, třeba se i tady někdo další ozve. Ono záleží na tom, jak kdo vůbec vnímá pojem největší hit, jestli je to jako nejoblíbenější píseň toho jednotlivce, nebo tip na píseň, kterou mají asi rádi všichni. Na vašich vystoupeních se mi zdá, že největší úspěch sklízí písně Frajer, 100 hříchů, Nejsi na kolenou, Andělská, Den pro mou lásku a pomalý kousky obecně (no a já je mam taky moc rád). Ale pokud bych měl vybrat jedno úplně nejlepší mistrovské dílo, byla by to zapomenutá píseň Ikarův pád, která se mi zdá nejpropracovanější ze všech. Střídají se tam rytmy, v refrénech se celkem originálním způsobem střídají zpěváci, i na složitější instrumentální části dojde, no a ten text (nebo co se dá z tý jediný nahrávky vyrozumět) zní dost upřímně. Za mě je to prostě vrchol vaší tvorby. Dokonce uvažuji, že pokud jí v následujících deseti letech neoživíte, poctivě jí ukradnu. Ale máte 134 písní, z toho se dá vybírat hodně a naštěstí máte celkem nízkou šanci šlápnout vedle.
0
1
222
Karel
02. 12. 2017
In Fans fórum
Dámy a pánové, dyk more! Kdo nebyl včera v Plzni v Buena Vistě na premiéře Sifonu Ex s bubeníkem Pepou, nechť se vrátí v čase a zajde, byl to fakt nářez! Kapela hraje uvolněně, sebejistě a hlavně to prostě šlape. Pepa je přesnej, hraje si s přechodama a je to živý. Zazněly i dvě starší oživené písně a je to ještě lepší, než kdysi. Nebudu to přehánět, každej si to zhodnotí po svym, ale myslim, že všichni, kdo sme tam byli, se shodnem na tom, že to nebyla nuda a že se tahle kapela ubírá dobrym směrem a svojí minulosti nezůstane nic dlužna. Kdo nemá stroj času, může se těšit na 16.12 do Šťáhlavic, kde to bude dlouhý a já už se nemůžu dočkat.
1
1
205
K

Karel

Další akce